Wycieczka rowerowa ze zwiedzaniem


Festiwal Rezonanse to nie tylko możliwość delektowania się pięknem dawnej muzyki sakralnej w wyjątkowych, drewnianych przestrzeniach. To także podziwianie regionu Podkarpacia z całym jego bogactwem.

Firma BikeTrip, która jest partnerem festiwalu, zaprasza na wycieczkę rowerową specjalnie wyznaczoną trasą. Pod profesjonalną opieką przewodników: Tomka Steinmetza i Przemka Zielińskiego, będziemy mogli podziwiać malownicze okolice Komborni i odwiedzić wyjątkowe miejsca: XVI-wieczny Zamek Kamieniec oraz Rezerwat Przyrody Prządki. W wycieczce można wziąć udział z własnym rowerem lub wypożyczyć potrzebny sprzęt na miejscu.

Ważne informacje


Wycieczka odbędzie się w sobotę 9 października, o godzinie 10:00. Wyruszymy z Winnicy Widokowej (Kombornia 802B). Trasa wycieczki będzie miała formę pętli o długości 25 km, a jej przejechanie zajmie około 4 godzin. Będziemy jechać drogami asfaltowymi i szutrowymi, dlatego wycieczka przewidziana jest dla średnio zaawansowanych rowerzystów. Aby wziąć udział w wyprawie potrzebujesz roweru trekkingowego lub górskiego. Jeśli nie będziesz mógł zabrać swojego sprzętu Bike Trip udostępni Ci swoje rowery i kaski.

Koszt wycieczki z wypożyczeniem roweru to 100,00 zł, z własnym sprzętem – 50,00 zł

9 października 2021

10:00-14:00

Kombornia 802B, Winnica Widokowa

Pętla: 25 km

Trekkingowy/górski

50 zł / 100 zł

Wydarzenia towarzyszące realizowane we współpracy z