Pobierz swoją wejściówkę na festiwal Rezonanse


Dla większego komfortu i bezpieczeństwa publiczności Rezonansów oraz w odpowiedzi na regulacje dotyczące organizacji wydarzeń kulturalnych, wprowadziliśmy system obowiązkowych bezpłatnych wejściówek. Przed pobraniem wejściówki warto zapoznać się z Regulaminem Uczestnictwa w Festiwalu Rezonanse.

Pobieranie wejściówek to także dobry moment, by zatroszczyć się o przyszłość Rezonansów. Dlatego właśnie po dokonaniu rezerwacji, zostaniesz przeniesiony na stronę z informacjami o możliwości wsparcia festiwalu. Szczególnie ważne są dla nas regularne darowizny, które pozwolą nam oprzeć festiwal na stabilnych podstawach i rozwijać go w przyszłości. Pamiętaj jednak, że każda, nawet jednorazowa wpłata jest dla nas bezcennym wyrazem zaufania i z pewnością zostanie dobrze spożytkowana.

Ważne informacje dla publiczności:

– Wejściówka jest ważna w formie wydruku w formacie A4 lub w formie elektronicznej okazanej na urządzeniu mobilnym. Miej ją przy sobie przy wejściu na koncert.
– Wejściówkę należy wydrukować lub okazać w taki sposób, aby informacje na niej zawarte były czytelne.
– Wejściówka upoważnia do jednorazowego wejścia na każdy koncert na pół godziny przed jego rozpoczęciem lub o innej godzinie, wskazanej przez Organizatora.
– Fotografowanie, dokonywanie nagrań audio i wideo jest surowo wzbronione.
– Wejściówka nie może być przedmiotem handlu.
– Zamknięcie drzwi wejściowych nastąpi 15 minut po rozpoczęciu koncertu. Po tej godzinie nie będzie możliwe wejście do świątyni.
– Prosimy o punktualne przybycie.
– Jeśli po pobraniu wejściówki nie będą Państwo mogli dotrzeć na koncert, prosimy o przesłanie wiadomości na adres mailowy: kontakt@festiwalrezonanse.pl. Wtedy miejsce zostanie zwolnione, aby ktoś inny mógł wziąć udział.

Serdecznie zapraszamy!