Zostań współtwórcą festiwalu Rezonanse


Festiwal Rezonanse organizowany jest przez Fundację inCanto z Krakowa, która od 2017 roku działa na polu promocji i popularyzowania muzyki sakralnej najwyższej jakości w najlepszych wykonaniach. Status Organizacji Pożytku Publicznego wynika nie tylko z dopełnionych formalności, ale przede wszystkim z przekonania osób, które ją tworzą do założonej misji i chęci coraz większego zaangażowania społecznego. Stąd nasza obecność na Podkarpaciu – jednym z najpiękniejszych regionów Polski, w którym roi się nie tylko od pięknych widoków, ale także skarbów kultury czekających na odkrycie i docenienie. To dla nas zaszczyt, by do lokalnego życia kulturalnego dołożyć swoją, cegiełkę, bazując na czteroletnim doświadczeniu w organizowaniu wydarzeń muzycznych. Wierzymy, że znajdą się ludzie, którzy podobnie jak my, dostrzegają ogromną wartość w symbiozie regionu, architektury, muzyki i lokalnej społeczności.

Rezonanse mają szansę zagościć na Podkarpaciu na stałe, dając możliwość uczestniczenia w cyklicznych i bezpłatnych wydarzeniach kulturalnych wysokiej jakości, promując region oraz jego dziedzictwo architektoniczne i kulturowe wśród osób z innych zakątków Polski.

Jak możemy zadbać o przyszłość Rezonansów?

Przede wszystkim wspólnie! Nawet najwznioślejsze idee podlegają regułom tego świata – aby mogły przetrwać, konieczne są środki na ich realizację. Pierwsza odsłona festiwalu Rezonanse oparta jest na dofinansowaniu z Narodowego Centrum Kultury. Grant pokrywa jednak tylko część koniecznych do poniesienia wydatków.

Fundacja inCanto działa już od niemal czterech lat. Przez ten czas dane nam było poznać, jak wielką moc ma wsparcie Darczyńców, nie tylko to materialne. To kropla, która drąży skałę i przebija ściany na pozór nie do pokonania. Głęboko wierzymy w znaczenie troski i wsparcia społecznego i na nim chcemy oprzeć festiwal Rezonanse, tworząc razem z Wami jego przyszłość.

Darczyńca, czyli Zachwycony

Wrażenia i emocje z pierwszego kontaktu z dawną muzyką sakralną można porównać do wejścia w piękną przestrzeń, której nie chce się zbyt szybko opuszczać. Dlatego osoby, które nam zaufały i dały się poprowadzić po muzycznych ścieżkach, jakimi nie miały okazji do tej pory chodzić i weszły w przestrzeń dźwięków wcześniej im nieznanych, nazywamy Zachwyconymi. To także ci, którzy poszukują w życiu swojego „więcej”, „piękniej” i „głębiej”. To wreszcie ci, którzy chcą wspólnie z nami, poprzez wsparcie festiwalu, tworzyć tę przestrzeń muzycznego zachwytu.

Serdecznie zapraszamy również Ciebie! Daj się zachwycić i zatroszcz się z nami o przyszłość festiwalu Rezonanse

Nad organizacją festiwalu pracujemy cały rok, dlatego pomożesz Rezonansom najskuteczniej przekazując nawet niewielką, ale comiesięczną kwotę wsparcia. Jeśli jednak nie jest to dobry moment, aby Cię o to prosić, możesz również wspomóc organizację festiwalu jednorazowym przelewem.

Skorzystaj z poniższego formularza płatności online

Formularz wpłaty


  

  


Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Jeśli wolisz tradycyjny sposób wpłaty, możesz jej dokonać również za pomocą swojej bankowości elektronicznej, ustawiając polecenie przelewu stałego.

Numer konta: 03 1870 1045 2078 1071 5102 0007

Tytuł przelewu: Darowizna na festiwal Rezonanse

Z serca dziękujemy za Twoje zaangażowanie!