Stań się filarem festiwalu Rezonanse

Festiwal Rezonanse organizowany jest przez krakowską Fundację inCanto, która od 2017 roku w rozmaity sposób popularyzuje dawną muzykę sakralną, starając się zachwycać słuchaczy jej treścią, głębią i pięknem w najlepszym wydaniu.
Obecność Rezonansów na Podkarpaciu to wyraz szczególnej więzi, jaka łączy nas z tym regionem, w którym roi się nie tylko od pięknych widoków, ale także skarbów kultury czekających na odkrycie i właściwe docenienie. To dla nas zaszczyt i wielka radość, że możemy wzbogacić lokalne życie kulturowe, wykorzystując dotychczasowe doświadczenie w organizowaniu wydarzeń muzycznych.

Mamy nadzieję, że znajdzie się więcej osób, które – podobnie jak my – dostrzegają szczególną wartość Rezonansów, wynikającą z połączenia walorów przyrodniczych Podkarpacia, jego unikatowej i bezcennej drewnianej architektury, ponadczasowo pięknej muzyki oraz zaangażowania i temperamentu lokalnej społeczności.

Naszą wiarygodność chcemy budować rok po roku, zapraszając do uczestnictwa w Rezonansach wszystkich, którym opisane wyżej połączenie sprawia radość. Wartość Festiwalu pragniemy potwierdzać wysoką jakością i wynikami naszej pracy. Jednak by ten wysiłek przyniósł dalekosiężne efekty, potrzebujemy oddolnego zaangażowania społeczności, która – jak wierzymy – będzie wspierać Rezonanse finansowo i organizacyjnie, by Festiwal mógł na Podkarpaciu zagościć na dobre.

Jak możemy zadbać o przyszłość Rezonansów?

Przede wszystkim wspólnie! Nawet najwznioślejsze idee podlegają regułom tego świata – aby mogły przetrwać, konieczne są środki na ich realizację. Pieniądze na Festiwal staramy się pozyskiwać z funduszy państwowych i samorządowych, jednak taki model finansowania nie gwarantuje stabilności i jest obarczony sporym ryzykiem. Dlatego już na początku naszej historii prosimy Słuchaczy o choćby drobne, ale regularne wsparcie, które nie tylko będzie wyrazem sympatii i wdzięczności, ale również rzeczywistym filarem wspierającym organizatorów i gwarantującym tworzenie Rezonansów w przyszłości.

Stań się filarem solidnej konstrukcji

Budowanie kunsztownej drewnianej świątyni wymaga fachowej wiedzy, doświadczenia, zmysłu artystycznego, solidnych materiałów i ciężkiej pracy. W podobny sposób chcemy tworzyć konstrukcję Rezonansów – trwałą bez względu na różne okoliczności.

Niejednokrotnie przekonaliśmy się, jak wielką moc ma pomoc Ofiarodawców. To kropla, która drąży skałę i przebija ściany na pozór nie do pokonania. Dlatego tak bardzo wierzymy we wsparcie społeczne i na nim chcemy oprzeć festiwal Rezonanse, tworząc jego przyszłość razem z Wami.

Obydwie formy wpłaty – jednorazowa i regularna – są niezwykle ważne, a Twoje zaangażowanie sprawi, że nasza praca nie pójdzie na marne. Gorąco o nie prosimy i zapraszamy Cię do dołączenia do społeczności festiwalu Rezonanse!

Wspieram cyklicznie

Możesz nam pomóc będąc „filarem całej konstrukcji”, a więc poprzez dołączenie do grona regularnych darczyńców.

Wspieram jednorazowo

Możesz nam pomóc jednorazowo dostarczając „materiał do budowy”.

Wspieram cyklicznie

Możesz nam pomóc będąc „filarem całej konstrukcji”, a więc poprzez dołączenie do grona regularnych darczyńców.


Wspieram jednorazowo

Możesz nam pomóc jednorazowo dostarczając „materiał do budowy”.

  

  

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Jeśli wolisz tradycyjny sposób wpłaty, możesz jej dokonać również za pomocą swojej bankowości elektronicznej, ustawiając polecenie przelewu stałego.

Numer konta: 03 1870 1045 2078 1071 5102 0007

Tytuł przelewu: Darowizna na festiwal Rezonanse

Z serca dziękujemy za Twoje zaangażowanie!