Stań się filarem Festiwalu Rezonanse

Festiwal Rezonanse organizowany jest przez krakowską Fundację inCanto, która od 2017 roku na różne sposoby popularyzuje dawną muzykę sakralną, starając się zachwycać słuchaczy jej treścią, głębią i pięknem w najlepszym wydaniu.

Łukasz Serwiński

dyr. artystyczny Festiwalu
prezes Fundacji inCanto

Obecność Rezonansów na Podkarpaciu to wyraz szczególnej więzi, jaka łączy nas z tym regionem, w którym roi się nie tylko od pięknych widoków, ale także skarbów kultury czekających na odkrycie i właściwe docenienie. To dla nas zaszczyt i wielka radość, że możemy wzbogacić lokalny krajobraz kulturowy, wykorzystując dotychczasowe doświadczenie w organizowaniu wydarzeń muzycznych.

Unikatowa formuła

Mamy nadzieję, że znajdzie się więcej osób, które – podobnie jak my – dostrzegą szczególną wartość Rezonansów, płynącą z połączenia walorów przyrodniczych Podkarpacia, jego unikatowej i bezcennej drewnianej architektury, ponadczasowo pięknej muzyki oraz zaangażowania i temperamentu lokalnej społeczności.

Naszą wiarygodność chcemy budować rok po roku, zapraszając do uczestnictwa w Rezonansach wszystkich, którym opisane wyżej połączenie sprawia radość. Wartość Festiwalu pragniemy potwierdzać wysoką jakością i wynikami naszej pracy. Jednak by ten wysiłek przyniósł dalekosiężne efekty, potrzebujemy oddolnego zaangażowania społeczności, która – jak wierzymy – będzie wspierać Rezonanse finansowo i organizacyjnie, by Festiwal mógł na Podkarpaciu zagościć na dobre.

Obejrzyj relację wideo z Festiwalu Rezonanse w 2022 roku:

Rezonanse to festiwal muzyczny, który powstał po to, by wyjątkowe przykłady naszej unikalnej, rodzimej architektury znów napełnić życiem i brzmieniem – by „rezonowały” dźwiękiem muzyki oraz swoim własnym pięknem, które chcemy wraz z publicznością z roku na rok poznawać bliżej.

Jak możemy zadbać o przyszłość Rezonansów?

Justyna Stolarska

koordynator Festiwalu
opiekun Patronów

Przede wszystkim wspólnie! Nawet najwznioślejsze idee podlegają regułom tego świata – aby mogły przetrwać, konieczne są środki na ich realizację. Pieniądze na Festiwal staramy się pozyskiwać z funduszy państwowych i samorządowych, jednak taki model finansowania nie gwarantuje stabilności i jest obarczony sporym ryzykiem.

Dlatego już na początku naszej historii prosimy Słuchaczy o choćby drobne, ale regularne wsparcie, które nie tylko będzie wyrazem sympatii i wdzięczności, ale również rzeczywistym filarem wspierającym organizatorów i gwarantującym tworzenie Rezonansów w przyszłości.

Darczyńców festiwalu zapraszamy do tworzenia społeczności Patronów Festiwalu Rezonanse! Dla tej szczególnej grupy słuchaczy przygotowujemy specjalne spotkania, zaproszenia na koncerty i festiwalowe gadżety. Udostępniamy też przestrzeń zamkniętej grupy na Facebooku do wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji.

Stań się filarem solidnej konstrukcji

Budowanie kunsztownej drewnianej świątyni wymaga fachowej wiedzy, doświadczenia, zmysłu artystycznego, solidnych materiałów i ciężkiej pracy.

W podobny sposób chcemy tworzyć konstrukcję Rezonansówtrwałą bez względu na różne okoliczności.

Niejednokrotnie przekonaliśmy się, jak wielką moc ma pomoc Ofiarodawców. To kropla, która drąży skałę i przebija ściany na pozór nie do pokonania.

Dlatego tak bardzo wierzymy we wsparcie społeczne i na nim chcemy oprzeć Festiwal Rezonanse, tworząc jego przyszłość razem z Wami.

Obydwie formy wpłaty – jednorazowa i regularna – są niezwykle ważne, a Twoje zaangażowanie sprawi, że nasza praca nie pójdzie na marne.

Gorąco o nie prosimy i zapraszamy Cię do dołączenia do społeczności Festiwalu Rezonanse!

Wybierz formę wsparcia i dołącz do Patronów Rezonansów!


Wspieram regularnie

Wspieram jednorazowo

  

  

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay oraz Stripe Inc.

Jeśli wolisz tradycyjny sposób wpłaty, możesz jej dokonać również za pomocą swojej bankowości elektronicznej, ustawiając polecenie przelewu stałego.

Numer konta: 03 1870 1045 2078 1071 5102 0007

Tytuł przelewu: Darowizna na Festiwal Rezonanse